Nominuję wszystkich kibiców! – Mówi Krzysztof Zapała

SNOW EAGLE CHALLENGE – Krzysztof Zapała, Ciarko PBS Bank KH Sanok

Krzysztof Zapała
Krzysztof Zapała

Kiedy ostatni raz robiłeś „orła” na śniegu?

– „Orła” robiłem ostatni raz chyba jeszcze jako dziecko. Wtedy z niecierpliwością czekało się aż spadnie pierwszy śnieg. Później wspólnie z kolegami bawiliśmy się wymyślając przeróżne zabawy.

Jak więc Ci się podoba Snow Eagle Challange?
– Uważam, że to bardzo oryginalny pomysł na to, by zwrócić uwagę na pewien poważny problem społeczny. To super inicjatywa i z mojej strony ukłony w kierunku pomysłodawców oraz organizatorów całej akcji.

Dziękujemy! :) Trzeba młodych mobilizować!
– Na pewno to dobra okazja, by o pewnych rzeczach sobie przypomnieć. Warto zwrócić uwagę na kondycję fizyczną dzieci i młodzieży, które dzisiaj wolą spędzać swój wolny czas przed ekranem komputera, a nie, jak kiedyś, na zewnątrz, poza domem, bawiąc się ze swoimi rówieśnikami. Bardzo często zdarza się również tak, że dzieci zajęcia WF-u traktują jako „zło konieczne”, robią więc wszystko by tylko w jakiś sposób je „obejść”, co nie jest zbyt dobre dla ich zdrowia. Być może uda się zmobilizować najmłodszych do uprawiania sportu, bo mimo wielu innych pokus, teraz dzieciaki mają naprawdę szeroki wybór różnych dyscyplin.

A kogo chciałbyś nominować w naszej sztafecie Snow Eagle Challenge?
– Co do nominacji myślę, że akcja stałaby się jeszcze ciekawsza gdyby „orła” wykonali wierni, hokejowi kibice i opublikowali to w sieci. Tak więc niniejszym nominuję wszystkich kibiców – do dzieła! Włączcie się do akcji!