hokej

Nominuj 3 osoby!

Instrukcja działania :-)

 1. Czekamy, czekamy… Cierpliwie czekamy na pierwszy śnieg 
 2. W lesie, w górach, nad morzem, na rondzie, dużym skrzyżowaniu, płaskim dachu, moście lub innych nietypowych miejscach – wszędzie gdzie leży śnieg – starannie i w oryginalny sposób wycinamy Orła na Śniegu. Warto mieć spray do podkreślenia konturów lub tła.
 3. SNOW EAGLE CHALLENGE jednocześnie rejestrujemy na video nominując do niego trzy kolejne osoby, które w ciągu 24 godzin (lub natychmiast po pierwszych opadach śniegu) muszą podjąć wyzwanie.
 4. Video umieszczamy na swoich profilach, wysyłamy do osób nominowanych i do www.facebook.com/snoweaglechallenge lub contact@snoweaglechallenge.com z linkiem do celu akcji (www.facebook.com/snoweaglechallenge lub www.snoweaglechallenge.com)
 5. Korzystając z okazji szalejemy i na śniegu: toczymy wojnę na śnieżki, budujemy igloo, lepimy bałwana…  (video mile widziane!)
 6. Niewykonanie wyzwania zobowiązuje nominowaną osobę do wpłacenia dowolnej, dobrowolnej kwoty na konto

  Fundacja Sportowcy Dzieciom
  nr: PL 48 1020 3352 0000 1902 0196 6134
  SWIFT: BPKOBPPL

 7. Uwaga!
  Wyzwanie SNOW EAGLE CHALLENGE wykonujemy w ciepłej odzieży! Najodważniejsi (warunek: ukończone 18 lat) i zahartowani, a zwłaszcza członkowie „klubów morsów” wykonują wyzwanie w… strojach kąpielowych :)